Nová kuchyně

Váš portál do světa gastronomie

Nová kuchyně header image 2

Léto pokračuje s Festivalem středomořských chutí a vůní!

29.08.2016 · Žádný komentář · Gastronomické akce

festival středomořských vůní a chutíOd čtvrtka 1. do neděle 4. září se na náměstí Republiky v Praze uskuteční Festival středomořských chutí a vůní, který představí speciality z Francie, Španělska, Itálie, Řecka, Portugalska a také Korsiky.

Tento festival má v Praze tradici již od roku 2008 a stejně jako v minulých letech i letos čekají návštěvníky této kulinářské akce delikatesy z celé oblasti Středozemního moře. Navíc letošní novinkou bude i dotek balkánské kuchyně a také osvěžující koktejly z růžového vína.

„Dny se nám pomalu krátí, z dovolené zůstaly hezké vzpomínky a my ještě nemáme chuť přestat. Ještě chvíli si připomeňme to opravdové slunné léto, kdy se tak nějak nikam nespěchá. Uvolněná atmosféra, plážová lehátka, slunečníky, jídla plná chutí a vůní a živá hudba – to vše na vás opět čeká!“, uvedl ředitel pořádající agentury KAZAK Communication Thomas Bouton.

Festival bude probíhat denně od 10:00 do 20:00, kdy budou otevřeny stánky s rozmanitou nabídkou vín, Champagne, paštik, šunek, kvalitních sýrů, olivových olejů, zmrzlin či mořských plodů. Kromě gurmánského zážitku čeká návštěvníky také zážitek kulturní – denně je připraven hudební program ve znamení jazzu, swingu a latinsko-americké hudby – vystoupí zde například Pragason, Santiago Ferreira nebo ANNIMA: Brazilian Fusion. Kromě hudebních vystoupení je na programu vůbec poprvé také vystoupení v podobě Stand-up comedy – na podiu vystoupí sám Tigran Hovakimyan, který má od září svůj pořad na TV Prima.

Více informací o akci včetně představení jednotlivých vystavujících naleznete na webu www.stredomorsky-aperitiv.cz nebo na facebookových stránkách Mediterranean Market a Středomořský trh.

festival středomořských vůní a chutí

festival středomořských vůní a chutí 1

festival středomořských vůní a chutí 2

festival středomořských vůní a chutí 3

 

 

Tagy: ·


pošli na vybrali.sme.sk Jaggni to!

   Chcete ukázat vaše zboží nebo vaši službu návštěvníkům Nové kuchyně? Prohlédněte si nabídku reklamních možností!

Dosud Žádné komentáře

Zatím tu není žádný komentář. Nastartujte diskuzi vyplněním formuláře!

Komentovat

TOPlist