Vánoční dárkyCo nás všechny spojuje? Láska k jídlu a k jeho přípravě.

I proto jsou vánoční dárky, které nějak souvisí s dobrým jídlem a pitím či jeho přípravou, tak oblíbené. A to nejen pro potěšení, které přinášejí chuťovým buňkám, ale i pro svoji estetickou a praktickou hodnotu.

Abychom vám usnadnili výběr vánočních dárků pod stromeček, připravili jsme pro vás tento vánoční speciál, který vám na jednom místě nabídne (průběžně rozšiřovaný) výběr toho, podle našeho mínění, nejlepšího, čím můžete obdarovat své blízké, rodinu a přátele. Tak pojďme na to!

Jídlo a pití

Dobrý alkohol je jedním z těch nejoblíbenějších dárků. My pro vás máme na výběr tyto hity:

Adventní rumový kalendář 2019

Výběr 10 nejlepších rumů světa

Výběr 10 nejlepších whiskey světa

 

Čokoládové dárky:

Exkluzivní čokoládové dárky, které ohromí a potěší

 

Odlišnou kategorií, i když je to také tekutý produkt, je náhrada stravy Moje Mana. Ocení ji především ti, kteří jsou hodně na cestách, pracovně pobíhají a nestíhají klasické jídlo a nebo i ti, kteří jsou otevření novým cestám ve stravování. Její výhody a nevýhody jsme shrnuli v tomto článku:

Moje Mana – recenze a zkušenosti

 

Vybavení do kuchyně

Praktickou část vánočních dárků zastupuje vybavení kuchyně. Nejrůznější spotřebiče nebo i hrnce a pánve ocení v podstatě každý – ať už jako výbavu „pro mladé“ nebo jako modernizaci kuchyní střední generace či jako ulehčení vaření pro tu generaci nejstarší.

Top kuchyňské potřeby nejen pod vánoční stromeček

Nádobí pro indukční varné desky

 

Kuchařky

Receptů na našem webu sice najdete stovky, ale taková pěkná, voňavá kuchařka plná velkých fotografií, má také své kouzlo. Ne nadarmo slaví prodejci kuchařek v předvánočním období žně. My jsme pro vás připravili výběr těch nejlepších kuchařek, které letos vyšly:

Nejlepší kuchařky jako vánoční dárek

 

Dejte nám po Vánocích vědět, jak se tyto vánoční dárky líbily a jak si je obdarovaní užívali ;)

A hlavně, zvládněte Vánoce a shánění vánočních dárků v klidu a pohodě, abyste si Svátky pak jen užívali.