Nová kuchyně

Váš portál do světa gastronomie

Nová kuchyně header image 2

Dřezy Blanco

27.12.2015 · Žádný komentář · Kuchyně

Prvotřídní dřezy pro gastronomii od společnosti Blanco udělají každou kuchyni perfektní. Celý program na dřezy Blanco se opírá o moderní křišťálově čistý design a vysoce kvalitní zpracování. Dřezy a ostatní zařízení Blanco lze najít po celé Evropě v těch nejlepších gastronomických podnicích. Jelikož je Blanco jedním ze světově vedoucích výrobců dřezů z ušlechtilé oceli,  je v nabídce velký výběr modelů a mnohostranného příslušenství.

Kuchyňské dřezy Blanco z nerezové oceli je možné, díky jejím vlastnostem, integrovat do každého kuchyňského prostředí – je nerezavějící, je odolná vůči vysokým teplotám, skvrnám i kyselinám, je hygienická a navíc každý jistě ocení její snadnou údržbu. Zajímavostí je samoregenerační povrch, takzvaná pasivní vrstva. Tato vrstva se při poškození povrchu tvoří s přispěním kyslíku samostatně nová. To dává materiálu obrovskou výhodu při každodenním používání. Díky tvorbě pasivní vrstvy není zapotřebí žádné dodatečné antikorozní ochrany. A tak si Váš dřez udrží svoji hodnotu a brilanci po desetiletí.

Blanco používá výhradně tu nejkvalitnější nerezovou ocel, splní tak ty nejvyšší nároky. V nabídce jsou modelové řady Blanco Standard, Comfort, Premium, High End a Exclusive s různým povrchem – Pura Dur II a Pura Plus. Také si můžete vybrat mezi velikostmi spodní skřínky – 40 cm, 45 cm, 50 cm, 60 cm, 80 cm a 90 cm. Rozdíl mezi dřezy je i v montáži do pracovních desek. Klasický profilovaný okraj s vestavbou shora, elegantní a moderní plochý okraj IF, montáž do roviny s pracovní deskou nebo montáž pod pracovní desku. Možností jsou i keramické dřezy, které skloubí přírodu a krásný design. Keramický dřez Blanco se hodí jak do tradičního, tak i do moderního uspořádání kuchyně.

Moderní výrobní proces, speciální techniky zhotovení a zkušenosti zaměstnanců zaručují konstantní kvalitu. Pořízení dřezu Blanco je sázka na jistotu a zároveň investicí do budoucna. Kontaktujte 2P Gastro!

Tagy: ··


pošli na vybrali.sme.sk Jaggni to!

   Chcete ukázat vaše zboží nebo vaši službu návštěvníkům Nové kuchyně? Prohlédněte si nabídku reklamních možností!

Dosud Žádné komentáře

Zatím tu není žádný komentář. Nastartujte diskuzi vyplněním formuláře!

Komentovat

TOPlist