Váš portál do světa gastronomie

O blogu

Stránky Nová kuchyně oblažují své čtenáře obsahem od dubna 2007. Od té doby prošly několik změnami, které ale nejsou z dnešního hlediska důležité, protože to již odvál čas.

Z původně víceméně hodně technologicky a “nereceptově” zaměřené stránky o kuchyních a kuchyňských spotřebičích se Nová kuchyně v poslední době obsahově posouvá i k samotnému jídlu. Tedy tomu, co je výsledkem většiny aktivit, které lidé v kuchyních páchají.

Provozovatel, Petr Slavík, nemá žádné kuchařské či podobné vzdělání a výskytem v kuchyni si zpříjemňuje dny, které mu jinak vyplňují moderní technologie. Nicméně to mu nebrání v tom, aby veřejně publikoval své kulinářské názory nebo, nedej Bože, recepty :)

Ovšem je potřeba uznat, že v jídle uznává platnost známého řčení “co člověk to názor” a proto se nebrání oponentuře. K tomu, prosím, plnou měrou využívejte diskuze pod jednotlivými články.

2 komentáře

 1. Jakub Bukáček

  Ahoj,

  fajn blog, jen mě mrzí, že není na FB. Proč?

  Jakub

 2. Petr Slavík

  Jakub: On na Facebooku je, jen to tady není moc vidět, což je moje chyba a napravím to, jakmile se k tomu dostanu.
  Na Facebooku lze najít fanstránku Nové kuchyně na této adrese: http://www.facebook.com/home.php#!/pages/Novakuchynecz/254014765552

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2024 Nová kuchyně

Šablonu vytvořil Anders NorenNahoru ↑