Nová kuchyně

Váš portál do světa gastronomie

Nová kuchyně header image 2

Chystáte se do Českého Krumlova? Využijte hotel Bellevue!

15.02.2017 · Žádný komentář · Restaurace

Hotel Bellevue Český KrumlovHotel se nachází v původně renesanční budově z roku 1565, kterou vlastnila rodina pekařů jistého Hanse Wasserhansla. V letech 1655 – 1778 dům vlastnila pekařská rodina Porthů. Roku 1798 objekt vyhořel, ale pekárna zde fungovala i nadále. V roce 1870 požádal majitel Tomáš Soukup o povolení přestavby domu „U Města Vídně“ pro „účelnější vybavení zájezdní hospody“. V letech 1929 – 1931 byla na místě staršího křídla postavena třípatrová hotelová budova s křídlem kuchyně. Roku 1934 byl vyzdvižen nový krov a podkroví. Od roku 2012 byl hotel přejmenován na Bellevue a patří ke společnosti Asten hotels.

Ubytování v sousedství hradu a zámku Český Krumlov

Hotel nabízí ubytování v 66 elegantních pokojích různých kategorií včetně několika prostorných apartmánů pro rodiny. V kategorii typu Superior naleznete 44 pokojů, dále16 pokojů v kategorii Deluxe, které mají velice útulný a vkusný design. Luxusní apartmány a Prezidentské apartmá o rozloze 127 m? jsou určeny těm nejnáročnějším hostům a jsou často využívány jako fotoateliéry. Všechny pokoje jsou provoněny produkty kosmetiky L´Occitane a nachází se v klidové zóně jinak rušného turistického centra.

Hotel Bellevue Český KrumlovRestaurace Le Jardin

Restaurace Le Jardin je komorní restaurace s 20 místy, která má k dispozici jedinečný vinný sklípek a letní terasu. Vnitřní design evokuje atmosféru útulných francouzských restaurantů. Le Jardin se svým šéfkuchařem Jiřím Hadačem a jeho teamem se řadí mezi TOP restaurace nejen v Českém Krumlově, ale i v celých jižních Čechách.

Kromě jiného hotel Bellevue nabízí:

  • 2 plně vybavené konferenční místnosti až pro 100 osob (75 a 25)
  • Luxury suite pro jednání TOP managementu
  • Privátní saunu
  • Masážní místnost

Aktivity, které můžete zažít v rámci vaší akce pořádané v hotelu Bellevue:

  • Vaření se šéfkuchařem a zážitková gastronomie
  • Večerní či noční prohlídky s kostýmovaným průvodcem
  • Prezentace výroby a použití luxusní kosmetiky L´Occitane

Hotel Bellevue je každoročním partnerem Mezinárodního hudebního festivalu, Reprezentačního plesu Města Český Krumlov, MODA FASHION DAYS módní přehlídky, zajišťuje cateringové služby v průběhu Festivalu barokních umění a místem, kde se ubytovávají nejen hvězdy hudebního světa, ale i velvyslanci a diplomaté.

Sledujte nás na FB, Twitteru, Instagramu

Tagy: ·


pošli na vybrali.sme.sk Jaggni to!

   Chcete ukázat vaše zboží nebo vaši službu návštěvníkům Nové kuchyně? Prohlédněte si nabídku reklamních možností!

Dosud Žádné komentáře

Zatím tu není žádný komentář. Nastartujte diskuzi vyplněním formuláře!

Komentovat

TOPlist