Alles für den GastStejně jako v předchozích letech, dovolujeme si i letos Vás a všechny majitele, provozovatele a klíčové zaměstnance hotelů, restaurací, kaváren a jiných gastronomických a ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku, k návštěvě mezinárodního odborného gastronomického veletrhu ALLES FÜR DEN GAST Wien, a to ve dnech 18.-21. 4. 2009 na vídeňském výstavišti Messe Wien.


Tento veletrh Vám nabízí optimální přehled různých aktuálních oborů, včetně potravin (delikatesy, mražené výrobky, hotová jídla, biopotraviny, koření, pečivo a čerstvé potraviny), nápojů (teplé nápoje, lihoviny, víno, sekt, šampaňské, prosecco, pivo, nealkoholické a energetické nápoje), stolování (vybavení pro velkokuchyně, kuchyňská technika a vybavení, kávovary, kultura stolu – porcelán, nádobí, příbory, sklenice), vnitřního vybavení (vybavení a zařízení objektů, dekorace, doplňky, plánování a koncepce, pracovní oblečení a textilie, letní zahrady, zimní zahrady, vybavení obchodních prostorů a zařízení pro děti, gastronomické techniky (energie, topení, klimatizace, osvětlení, sanitární vybavení, “vending”, pracovní hygiena) a managementu & komunikace -front-office systémy, pokladní a účetní systémy, reklama a marketing, systémy a rezervace přes internet, CRM systémy, management kvality a franchising.

Přehled ročníku 2008:
– rekordní návštěvnost 19 108 odborných návštěvníků
– vysoká kvalita odborných kontaktů * 70 % odborných návštěvníků jsou spolurozhodující o nákupu
– velmi pozitivní ocenění veletrhu – 80 % odborných návštěvníků oceňuje veletrh jako „velmi dobrý“ nebo „dobrý“
– 86 % návštěvníků Alles für den Gast Wien 2008 plánuje návštěvu veletrhu v roce 2009.

Atraktivní nabídka pro rok 2009:
– rozšíření aktivní nabídky pro puby, scénovou gastronomii a gastronomii zážitků
– Wine Lounge – v relaxační atmosféře Vás očekávají nejlepší vína a kompetentní poradenství ohledně špičkových vín
– pokročení v internacionalizaci Food & Beverage
– téma kávy zůstává jako centrální téma ve Vídni také pro rok 2009 – neoficiální hlavní město kávy ve světě
– biopotraviny, wellness potraviny a další speciální špičkové potraviny
– exkluzivní vybavení pro hotely

Nová otevírací doba:
sobota 18.4. – pondělí 20.4. 10:00-19:00 hodin, v úterý 21.4. 10:00-17:00 hodin
Cílové skupiny návštěvníků z oborů: hoteliérství, gastronomie a společného stravování, dále výrobci a prodejci hotových jídel, odborné hotelové školy, dovozci, velkoobchodníci s nápoji, organizace a asociace, obchodní zástupci.

Optimální možnost návštěvy z České republiky a různých regionů Slovenska kvůli příjemnému vlakovému spojení (Pendolino) a autobusovým zájezdům z jižní Moravy (Brno), Českého Krumlova, Valtic a Slovenska (Bratislava).

Výhody pro účastníky zájezdu – vaše registrace jako VIP návštěvníka ještě před veletrhem, předem připravené degustace a ochutnávky pro odborné VIP návštěvníky z České republiky a ze Slovenska, možnost dohody termínu pro jednání s vystavovateli na veletrhu Alles für den Gast Wien 2009 předem, kompetentní doprovod Schwarz & Partner Praha a SP Expo Žilina v průběhu veletrhu, možnost konzultací ohledně marketingu ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku v zemích centrální Evropy a speciální doprovodný program pro ČR a Slovensko.

Jako VIP odborníci z České republiky můžete získat naši VIP pozvánku, která Vám po registraci  u společnosti Schwarz & Partner a odevzdání Vaší vizitky na pokladně výstaviště dává možnost získat volnou vstupenku na veletrh. O veletrh z tohoto oboru projevují návštěvníci, včetně České republiky a Slovenska, rok od roku větší zájem. Na celkové hrubé výstavní ploše 21 200 m2 představí své produkty a výrobky na 350 vystavovatelů z různých zemí.

Antikrizové nabídky pro business cestující z Ruské Federace, Ukrajiny, Kazachstánu a dalších států SNS a speciální možnosti prezentace pro hotely Vám společnost Schwarz & Partner nabízí v čísle BUSINESS DOSSIER Česká republika/Slovenská republika – v časopise EUROKONTAKT v ruštině. Hlavní cílové skupiny jsou účastníci obchodních misí do Evropské Unie, návštěvníci mezinárodních odborných veletrhů v Evropě, vystavovatelé na mezinárodních odborných veletrzích v EU, včetně České Republiky a v zemích SNS, především v Ruské Federaci a na Ukrajině, cestující business třídou přes Prahu (mezinárodní letiště) a hosté vybraných TOP-hotelů frekventovaných rusky mluvícími cestujícími. Schwarz & Partner CEE Promotion hledá možnosti optimálního ubytování pro VIP-delegace, obchodní mise, návštěvníky a vystavovatele z Ruské federace, Ukrajiny, Kazachstánu a dalších států SNS.

Neváhejte nás kontaktovat pro veškeré další informace o programu ochutnávek a degustací, transferu, čestných vstupenkách pro V.I.P. odborníky z ČR a SK či o možnostech inzerce na níže uvedené adrese oficiálního zastoupení veletrhu v České republice a na Slovensku:
Schwarz & Partner, CEE Promotion: Senovážné náměstí 23, 110 00 Praha 1
Ing. Romana Svátková, fax: +420 222 240 711, m. +420 604 243 010, export@terminy.cz
Lenka Kotllárová, tel.: +420 558 711 741, m. +420 728 404 471, veletrhy@terminy.cz
SP Expo s.r.o.: Na stanicu 16, Žilina, 010 09, email gastwien@centrum.sk