Váš portál do světa gastronomie

Soutěž o 3 knihy Zdeněk Pohlreich – Prostřeno bez servítků

Zdeněk Pohlreich - Prostřeno bez servítkůPozor soutěž! ;) V nejbližší sedmi dnech můžete soutěžit o tři výtisky nové knihy Zdeňka Pohlreicha s názvem Prostřeno bez servítků! Mimochodem, recenzi si můžete přečíst v tomto článku. Pokud chcete vědět, jak vyhrát, pak čtěte dále!

Zdeněk Pohlreich - Prostřeno bez servítků1. Jak se zúčastnit soutěže? Stačí poslat na emailovou adresu soutez@novakuchyne.cz název jedné ze dvou restaurací, které Zdeněk Pohlreich v Praze provozuje. Ano, to stačí. Nic víc po vás nechci ;)
Jako obvykle máte jen jeden pokus. Pokud pošlete více emailů, počítá se pouze ten první.

2. Soutěž končí ve čtvrtek 5.8.2010 ve 23:59 hod. Rozhoduje datum a čas doručení vašeho emailu.

3. Výherci se stanou ti ze soutěžících, kteří pošlou správnou odpověď jako 3., 33. a 99. v pořadí. Výherní cenou je kniha od Zdeňka Pohlreicha – Prostřeno bez servítků. V případě, že by došlo méně než 99 správných odpovědí (ale z toho vás nepodezírám ;)), tak vyhraje ten, který pošle správnou odpověď jako poslední z vás.
Výherci budou oznámeni v pátek 6. srpna 2010 na těchto stránkách a současně budou emailem vyzváni k zaslání poštovní adresy, na kterou jim budou zaslány výhry z nakladatelství IKAR.

4. Výhry nejsou právně vymahatelné.

5. Výhra ze soutěže může být zaslána pouze na adresu v České republice.

Soutěž vznikla se spolupráci s nakladatelstvím IKAR, kterému děkuji za ceny do soutěže. Pokud byste v této soutěži neuspěli a přesto byste si chtěli knihu Prostřeno bez servítků pořídit, pak si ji můžete koupit na Knižním webu, kde stojí 324,- Kč.

1 komentář

  1. Prostřeno

    Polreich je super. Jeho pořad i ty další kuchařské pořady na primě jako s italem v kuchyni nebo moje oblíbené prostřeno…

    Knihu už jsem četl a je fakt super. Díkes za tip!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2024 Nová kuchyně

Šablonu vytvořil Anders NorenNahoru ↑