Váš portál do světa gastronomie

Srpnová soutěž – Nejlepší recept s meruňkami

MeruňkyTaké se každý rok těšíte na půlku prázdnin, kdy se všude kolem objevují meruňky? Já tedy ano. A celkem jistě vím, že v tom nejsem sám :) A proto jsem se rozhodl, že srpnová soutěž na Nové kuchyni bude zasvěcena právě meruňkám. Stačí poslat váš nejoblíbenější recept, kde jsou meruňky použity jako ingredience, a můžete vyhrát velmi povedenou knihu Marmelády a želé od nakladatelství Ikar.

Marmelády a želéPravidla soutěže:
1. Od nynějška do čtvrtka 11.8.2011 23:59 hod. můžete na emailovou adresu soutez@novakuchyne.cz posílat vaše oblíbené recepty s meruňkami. Může jít o koláče, knedlíky, džemy… prostě to nejlepší, co z meruněk umíte udělat a chcete se s tím pochlubit. Když připojíte k vašemu meruňkovému receptu i fotografii, bude to skvělé.

2. V pátek 12.8.2011 budou vybrány dva recepty, které zveřejním na stránkách Nové kuchyně. Vy pak budete mít čas do úterý 16.8.2011 23:59 hod. čas hlasovat pro ten, který se vám bude líbit víc.

3. Vítězný recept bude ten, který nasbírá více hlasů v hlasování. Autor vítězného receptu bude vyzván k zaslání poštovní adresy, na kterou mu bude zaslána kniha Marmelády a želé z nabídky nakladatelství Ikar. Kniha bude zaslána přímo z nakladatelství Ikar.
Ani ostatní účastníci soutěže nezůstanou pozadu – jejich recepty zveřejním na stránkách Nové kuchyně spolu se jmény autorů.

4. Výhra není právně vymahatelná a bude zaslána pouze na adresu v České republice.

Soutěž vznikla se spolupráci s nakladatelstvím IKAR, kterému děkuji za cenu do soutěže. Pokud byste v této soutěži neuspěli a přesto byste si chtěli knihu Marmelády a želé koupit, pak si ji můžete objednat na bux.cz, kde stojí 214,- Kč.

2 komentáře

 1. Šárka

  Miluju marmelády všeho druhu a chovám lásku k meruňkám :-) To je krásná soutěž! Posílám malou inspiraci toho, co mám já ráda. A pěkně v meruňkovém tónu!

  Třeba takové obyčejné palačinky … s fíkovou zavařeninou a s nenápadnou hromádkou čerstvě podušených meruňkových plátků na másle ochuceném levandulovým medem a s kapkou Grand Marnier. Podávejte na levandulovém ubrusu přimo u rozkvetlého levandulového záhonu. Vůně je mocná čarodějka! :-)

  obrázek k popisu meruňkové dobroty je k nalezení v tomto odkazu:
  http://www.gurmanka.cz/2011/06/letni-soutez-o-jidle-plnem-vasne-a-o-vasni-pro-jidlo

 2. Petr Slavík

  Šárko, to je nebezpečně lákavá mňamka! Takhle útočit nejen na chuťové buňky, ale i na ty čichové – kdo má pak odolat :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2024 Nová kuchyně

Šablonu vytvořil Anders NorenNahoru ↑