Nová kuchyně

Váš portál do světa gastronomie

Nová kuchyně header image 2

Ostravská cukrárna Sweet Secret of raw právě otevírá!

04.04.2017 · Žádný komentář · Restaurace

secret of rawNová pobočka skvělých cukráren Sweet Secret of raw otevírá v pátek 7.4. v Ostravě. V pořadí jde už o čtvrtou franšízu. Na raw dezertech si můžete pochutnat už v Praze, Brně a Jihlavě.

Dorty, zákusky, kuličky a cupcaky bez lepku, cukru, laktózy, umělých sladidel a živočišných produktů. Sladké potěšení bez výčitek si nově mohou vychutnat obyvatelé a návštěvníci Ostravy. Cukrárnu v Jantarové ulici nedaleko centra Nová Karolina otevřeli manželé Martina a Martin Miarkovi, které pro raw stravu nadchla jejich dcera.

sweet secret of raw dort

Koncept a interiér kavárny ozdobí recyklovaný nábytek z palet a světlý, příjemný prostor, který je společný pro všechny pobočky Sweet Secret of raw. Pojme zhruba 16 lidí, kteří si kromě vynikajících sladkostí můžou pochutnat na lahodné kávě z kolumbijských zrnek Los Andes, pražených v soukromé pražírně poblíž Prahy. Majitelé upozorňují, že půjde o jedinou položku na menu, která nebude raw.

Nicméně k espressu, latté, nebo capuccinu nabízejí namísto klasického kravského mléka domácí mandlové. Kakao si hosté mohou objednat z nepraženého kakaa, které splňuje všechny aspekty raw kuchyně.

Součástí kavárny bude i malý obchůdek pro fanoušky zdravého stravování.

Co je to raw?

Princip raw kuchyně je snaha o co nejšetrnější úpravu potravin, tak aby v jídle i v sladkých dezertech zůstalo zachováno co nejvíc vitamínů, minerálů, enzymů a dalších výživných látek.

Kde najdete ostravskou Sweet Secret of raw?

Jantarová ulice 3347/13, Ostrava
Otvírací doba: pondělí – pátek 8:00 – 19:00, sobota – neděle 9:00 – 19:00

Tagy: ··


pošli na vybrali.sme.sk Jaggni to!

   Chcete ukázat vaše zboží nebo vaši službu návštěvníkům Nové kuchyně? Prohlédněte si nabídku reklamních možností!

Dosud Žádné komentáře

Zatím tu není žádný komentář. Nastartujte diskuzi vyplněním formuláře!

Komentovat

TOPlist