Nová kuchyně

Váš portál do světa gastronomie

Nová kuchyně header image 2

Top recepty: 100x drůbež

27.10.2011 · Žádný komentář · Časopisy a knihy o vaření

Top recepty: 100x drůbežDnešní kuchařka má poměrně jednoznačný název. Ano, na své si přijdou především milovníci kuřecího, krůtího nebo kachního masa. Zkrátka a dobře drůbežího. Tak jdeme na to, ne?

Top recepty: 100x drůbežJak už název knihy napovídá, receptů na úpravu masa je v ní přesně 100. Co je na knize zajímavého je fakt, že autory receptů jsou „běžní“ kuchaři a kuchařky, kteří přes internet přispěli k sesbírání drůbežích receptů. Kniha tak nabízí zajímavý pohled do českých domácností a nabízí i některé neobvyklé úpravy.

Narozdíl od jiných kuchařek jsou zde všechny recepty na „jedné hromadě“ – nečekejte dělení na nějaké kategorie. Recepty jsou v knize řazeny abecedně.

Některé z receptů jsou doprovázeny i fotografiemi, většinou však chybí. To je však pravděpodobně daň za to, jak kniha vznikala a že ne všichni autoři receptů poslali fotografie. Což ostatně znám i ze soutěží na Nové kuchyni ;) Foťte si svá jídla – nevíte, kdy se vám bude fotografie hodit :)

Co říci závěrem? Pro milovníky drůbežího (a obzvláště kuřecího masa, které v kuchařce výrazně převažuje) je kniha Top recepty: 100x drůbež dobrou volnou.

Top recepty: 100x drůbež
Nakladatel: Ikar
Počet stran: 96
Vazba: Paperback
Formát, hmotnost: 150 × 208 mm, 188 g
Rok vydání: 2011
Běžná cena: 149,- Kč (na bux.cz za 124,- Kč)

Tagy: ···


pošli na vybrali.sme.sk Jaggni to!

   Chcete ukázat vaše zboží nebo vaši službu návštěvníkům Nové kuchyně? Prohlédněte si nabídku reklamních možností!

Dosud Žádné komentáře

Zatím tu není žádný komentář. Nastartujte diskuzi vyplněním formuláře!

Komentovat

TOPlist