DýněMáte také rádi ty žluté, oranžové něbo zelené krásky? Pochopitelně, že nemám na mysli ženy, ale dýně! Aby nedošlo k omylu ;) Co rádi připravujete z dýní? Máte nějaký recept na oblíbenou rodinnou dýňovou pochoutku? Tak to určitě neváhejte a zúčastněte se soutěže o nejlepší recept s dýní! Samozřejmě, že pro autora či autorku vítežného receptu je opět připravena cena!

Pravidla soutěže:
1. Od nynějška do neděle 16.10.2011 23:59 hod. můžete na emailovou adresu soutez@novakuchyne.cz posílat vaše oblíbené recepty, kde je jednou z ingrediencí jakákoli dýně. Může jít o koláče, polévky… prostě to nejlepší, co z dýně nebo s dýní umíte udělat a chcete se s tím pochlubit před ostatními čtenáři. Bude skvělé, když k vašemu receptu přidáte i fotografii, ale není to podmínkou.

2. V pondělí 17.10.2011 budou vybrány dva recepty, které zveřejním na stránkách Nové kuchyně. Vy pak budete mít čas do nedělě 23.10.2011 23:59 hod. čas hlasovat pro ten, který se vám bude líbit víc.

Stolní kalendář 2012 s recepty Zdeňka Pohlreicha3. Vítězný recept bude ten, který nasbírá více hlasů v hlasování. Autor vítězného receptu bude vyzván k zaslání poštovní adresy, na kterou mu bude zaslána cena, kterou je Stolní kalendář 2012 s recepty Zdeňka Pohlreicha z nabídky nakladatelství Ikar. Kalendář bude zaslán přímo z nakladatelství Ikar.
Ani ostatní účastníci soutěže nezůstanou pozadu – jejich recepty postupně zveřejním na stránkách Nové kuchyně spolu se jmény autorů.

4. Výhra není právně vymahatelná a bude zaslána pouze na adresu v České republice.

Soutěž vznikla se spolupráci s nakladatelstvím IKAR, kterému děkuji za cenu do soutěže. Pokud byste v této soutěži neuspěli a přesto byste si chtěli Stolní kalendář 2012 s recepty Zdeňka Pohlreicha koupit, pak si ji můžete objednat na bux.cz, kde stojí 69,- Kč.

Jako inspiraci můžete použít třeba i tyto dva recepty:
Dýňová polévka
Dýňový koláč