Valentýnské srdceZa dva týdny je tu sv. Valentýn – svátek všech zamilovaných a to je tak nějak nejvyšší čas přemýšlet nad tím, čím svoji lásku obdarovat. V případě, že máte doma protějšek, který tráví dobrovolně (ano, toto slovíčko je velmi důležité :)) v kuchyni spoustu času, jsem si celkem jistý, že některým dárkem z následujícího přehledu trefíte do černého a uděláte velkou radost! A o tu jde při dávání dárků především.

brand-468x60-1493717091.jpg

Kávový set pro dva s motivem srdíčka

Tento nádherný kávový set od Guzziniho obsahuje 2 malé šálky, podšálky a čajové lžičky pro zamilováné milovníky špičkového designu. Podšálek má průměr 12 cm. Šálek 6,5 cm a jeho výška je 5 cm. Jeho objem 55 ml.

Kávový set pro dva s motivem srdíčka

Cena:  775,- Kč.

Kávový set pro dva s motivem srdíčka můžete koupit zde.

 

Sada 2 hrnků s motivem srdíčka

Pokud jste skromnější a nepotřebujete rovnou celý set, pak si můžete vaše zamilované dny zpříjemnit hrnky s motivem srdíčka. Všimněte si průhledných oušek, který design hrnků staví do jiné, vyšší roviny!

 Sada 2 hrnků s motivem srdíčka

Cena: 969,- Kč.

Tuto sadu dvou hrnků s motivem srdíčka od Guzziniho si můžete koupit zde.

 

Cukřenka s motivem srdíčka

K výše nabízeným sadám hrnků se bezvadně hodí cukřenka. Musíte uznat, že bez ní by hrnkům bylo na stole smutno. Průměr této srdíčkové cukřenky je 9,5 cm a výška 10 cm.

Cukřenka s motivem srdíčka

Cena: 485,- Kč.

Cukřenku s motivem srdíčka můžete nakoupit zde.

Prkénko ve tvaru srdce s nožem

Masivní bukové dřevěné prkénko má srdce z polypropylenu. Součástí balení je kvalitní kovaný nůž na sýry. Prkénko od výrobce Casa Bugatti neslouží pouze ke krájení sýrů, ale svým reprezentativním tvarem bude ozdobou vašeho stolu i při servírování sýrů. Rozměry prkénka jsou 23 x 33 cm.

Prkénko ve tvaru srdce s nožem

Cena: 1799,- Kč.

Toto prkénko ve tvaru srdce a nůž můžete zakoupit zde.

Vybrali jste si z této nabídky? Pokud jsem se zrovna netrefil do vašeho vkusu, pak se zkuste podívat na celou nabídku internetového obchodu DoKuchyne.cz, kde najdete úžasné designové kousky do vaší kuchyně.

Líbí se vám článek? Podělte se o něj s vašimi přáteli!