Nová kuchyně

Váš portál do světa gastronomie

Nová kuchyně header image 2

Obchodní centrum Nový Smíchov má novou kavárnu Starbucks

10.07.2015 · Žádný komentář · Restaurace

Starbucks logoObchodní centrum Smíchov je jedním z nejvíce frekventovaných míst v širším centru Prahy. Spousta lidí, mě nevyjímaje, sem chodíme nejen za nákupy a zábavou, ale třeba i za obchodními schůzkami. A protože třeba na rozdíl od OC Chodov mi na Smíchově chyběl Starbucks, jsem rád, že toto je již minulostí a i smíchovské schůzky si mohu sjednávat ve Starbucks!

Nová kavárna potěší rezidenty a návštěvníky z oblasti pražského Anděla, kde pobočka Starbucks doposud chyběla. Svůj provoz zahájila 9. července a stala se tak již 23. pobočkou Starbucks v České republice.

Kavarna_Starbucks_Novy_Smichov

„Snažíme se co nejvíce přibližovat našim zákazníkům a chceme, aby s námi prožívali pocit sounáležitosti. Vytváříme pro ně proto příjemné prostředí, které nabídne klidné místo k odpočinku od každodenních záležitostí nebo k setkávání s přáteli či obchodními partnery,“ řekl Brian Aherne, regionální ředitel provozu Starbucks za Českou republiku a Maďarsko, a dodal: „Z letošní expanze máme velikou radost.“

Strihani_pasky

Hlavním prvkem interiéru kavárny je dřevo použité na výrobu stolků, židlí a jako obkladový materiál stěn okolo baru. Prostor pro sezení je od pasáže obchodního centra oddělen nízkým kovovým zábradlím s prvky skla, jež koresponduje se vstupním vestibulem. Kromě dřevěných židlí skýtá prostor pro posezení také pohodlná křesílka a koženou sedačku. Vše je vhodně doplněno rostlinami, které vnášejí do kavárny pocit útulnosti. Kávovou kulturu v designu kavárny reprezentují nápisy na stěnách a originální grafika vyobrazující kávovník.

Kavárna Starbucks - obchodní centrum Nový Smíchov

Kavárna se nachází v přízemí Obchodního centra Nový Smíchov u vstupu z ulice Kartouzská, kde je na ploše 104 m2 uspořádáno cca 60 míst k sezení. Otevírací doba je od pondělí do neděle od 7:30 – 22:00 hodin. Kavárna hostům zajistí bezplatné wifi připojení a standardní nabídku produktů.

Tagy: ·


pošli na vybrali.sme.sk Jaggni to!

   Chcete ukázat vaše zboží nebo vaši službu návštěvníkům Nové kuchyně? Prohlédněte si nabídku reklamních možností!

Dosud Žádné komentáře

Zatím tu není žádný komentář. Nastartujte diskuzi vyplněním formuláře!

Komentovat

TOPlist