Starbucks logoObchodní centrum Smíchov je jedním z nejvíce frekventovaných míst v širším centru Prahy. Spousta lidí, mě nevyjímaje, sem chodíme nejen za nákupy a zábavou, ale třeba i za obchodními schůzkami. A protože třeba na rozdíl od OC Chodov mi na Smíchově chyběl Starbucks, jsem rád, že toto je již minulostí a i smíchovské schůzky si mohu sjednávat ve Starbucks!

Nová kavárna potěší rezidenty a návštěvníky z oblasti pražského Anděla, kde pobočka Starbucks doposud chyběla. Svůj provoz zahájila 9. července a stala se tak již 23. pobočkou Starbucks v České republice.

Kavarna_Starbucks_Novy_Smichov

„Snažíme se co nejvíce přibližovat našim zákazníkům a chceme, aby s námi prožívali pocit sounáležitosti. Vytváříme pro ně proto příjemné prostředí, které nabídne klidné místo k odpočinku od každodenních záležitostí nebo k setkávání s přáteli či obchodními partnery,“ řekl Brian Aherne, regionální ředitel provozu Starbucks za Českou republiku a Maďarsko, a dodal: „Z letošní expanze máme velikou radost.“

Strihani_pasky

Hlavním prvkem interiéru kavárny je dřevo použité na výrobu stolků, židlí a jako obkladový materiál stěn okolo baru. Prostor pro sezení je od pasáže obchodního centra oddělen nízkým kovovým zábradlím s prvky skla, jež koresponduje se vstupním vestibulem. Kromě dřevěných židlí skýtá prostor pro posezení také pohodlná křesílka a koženou sedačku. Vše je vhodně doplněno rostlinami, které vnášejí do kavárny pocit útulnosti. Kávovou kulturu v designu kavárny reprezentují nápisy na stěnách a originální grafika vyobrazující kávovník.

Kavárna Starbucks - obchodní centrum Nový Smíchov

Kavárna se nachází v přízemí Obchodního centra Nový Smíchov u vstupu z ulice Kartouzská, kde je na ploše 104 m2 uspořádáno cca 60 míst k sezení. Otevírací doba je od pondělí do neděle od 7:30 – 22:00 hodin. Kavárna hostům zajistí bezplatné wifi připojení a standardní nabídku produktů.

Líbí se vám článek? Podělte se o něj s vašimi přáteli!