TV PaprikaAno, šéfe! Kluci v akci. Babicovy dobroty (ble). Prima tip na večeři. To jsou jen namátkou některé gastronomické pořady, které můžeme sledovat na našich obrazovkách. Ale pokud se chcete celý den dívat jen a pouze na pořady o jídle, pak musí být vaší volbou TV Paprika.

brand-468x60-1493717091.jpg

TV Paprika je koncipovaná jako gastronimická televizní stanice, která nejen představuje klasickou středoevropskou kuchyni, ale svoje diváky velmi často bere na výlety do jiných částí světa. Často je k vidění i pořad s nějakou tou kuchařskou celebritou jakou je například Jamie Olivier nebo Nigela Lawson. TV Paprika pravidelně „bere“ diváky i na nejrůznější gastronomické akce a festivaly.

Co je super na tomto televizní kanálu je fakt, že na něm můžete sledovat jen pozitivní programy. Žádné násilí, krev (pokud není v kuchyni :)), jen usměvaví kuchaři a moderátoři servírující příjemné zážitky. Tak by to mělo být všude ;)

Trochu horší to už je s webovou stránku TV Paprika, kterou najdete na adrese http://tvpaprika.hu/cs/. Je poznat, že web je nedodělaný – občas se na něm objevují anglické nebo maďarské výrazy (TV Paprika je „původem“ maďarská televizní stanice) a co mrzí nejvíc je absolutní absence televizního programu. Je to škoda o to víc, že pro internetové stránky s TV programy mnoha stanic není problém program TV Paprika uvádět…

Ale snad vám tohle nezkazí chuť a ochutnáte menu připravené TV Paprika. Naladíte ji v kabelových sítích nebo přes satelitní vysílání.

Autor: Petr Slavík

Líbí se vám článek? Podělte se o něj s vašimi přáteli!