Nová kuchyně

Váš portál do světa gastronomie

Nová kuchyně header image 2

Vychází báječná kuchařka Vánoce s Nigellou!

04.10.2010 · Žádný komentář · Časopisy a knihy o vaření, Celebrity v kuchyni

Vánoce s NigellouS Nigellou Lawson se nesetkáváte na webu Nová kuchyně poprvé. Už jsem o ní psal – například v článku Nigella Lawson – sexy fenomén ve světě kuchyní a vaření. Tato Angličanka vnesla na televizní obrazovky interesantní přístup k vaření – rychlému, výtečnému a se (ve vší počestnosti) sexy přístupem. Díky ní vznikl anglický pojem „porno food“ ;) Má na svém kontě i několik kuchařek a jedna z nich – Vánoce s Nigellou – za několik dní vyjde i v České republice.

Vánoce s NigellouPojďme se podívat, co o této kuchařce říká oficiální anotace nakladatelství IKAR.

Slavná britská „bohyně domácího vaření“ nám tentokrát předvede, jak prožít Vánoce v klidu a bez stresu u opulentní tabule, co si například připravit předem, aby nás nezaskočili nečekaní hosté během nejkrásnějších svátků roku, nebo jak si pospat a dát si vánoční brunch. Na úvod namíchá několik originálních nápojů a pak se pustí s nadšením do vaření polévek, omáček, štědrovečerní hostiny nebo do pečení sladkých pamlsků. Tomu nedokážete odolat!

Obsah kuchařky:
Originální míchané nápoje na úvod
Polévky, saláty, omáčky a přílohy připravené předem
Štědrovečerní hostina v pohodě
Vánoční pečivo a sladké pamlsky
Pozdní snídaně pro 6 až 8 osob

Kniha Vánoce s Nigellou vychází na konci října 2010 a budete si ji moci objednat na www.knizniweb.cz, v knihkupectví a Knižním klubu.

Tak co, už se těšíte?

Mám doma kuchařku Nigella Express (česky Vaříme expres) a rozhodně to stojí za to. Na Vánoce s Nigellou se už teď těším.

A mimochodem, krátím si čas u DVD s Nigellou Lawson, které v těchto týdnech vydává Intersonic v edici „papírových“ DVD za 49,- Kč. Také si je kupujete?

Tagy: ··


pošli na vybrali.sme.sk Jaggni to!

   Chcete ukázat vaše zboží nebo vaši službu návštěvníkům Nové kuchyně? Prohlédněte si nabídku reklamních možností!

Dosud Žádné komentáře

Zatím tu není žádný komentář. Nastartujte diskuzi vyplněním formuláře!

Komentovat

TOPlist