Český pivní festivalZa necelý týden vypukne dlouho očekávaný Český pivní festival 2015. Od 7. do 23. května budou moci návštěvníci ochutnat na 180 druhů poctivých českých piv točených výhradně do skla a zažít jedinečnou atmosféru plnou pohody, dobrého jídla, pití a zábavy na pražské Letné.

Český pivní festivalPivní areál se rozkládá na bezmála 4 000 metrech čtverečních a má kapacitu 4 tisíc návštěvníků. Na své si přijdou gurmáni i fajnšmekři, festival letos spolupracuje s rekordním množstvím renomovaných restaurací. Na „foodies“ myslí organizátoři i v programu: návštěvníci si vyzkouší tvorbu sushi, nakládaných sýrů i výrobu koktejlů. Soboty jsou pak zasvěceny těm nejmenším, vyřádit se budou moci ve výtvarné dílně či tvorbě origami.

Nečekejte ve frontě, zajistěte si své lístky včas!

Abyste si atmosféru festivalu vychutnali se vším všudy, doporučují organizátoři využít možnosti rezervovat si stůl  – ideální řešení pro partu kamarádů či firemní teambuilding. „K 10. březnu jsme spustili možnost rezervací do Hlavního festivalového stanu a VIP zóny. Počet lístků je však limitovaný, první den je již skoro vyprodán,“ upozorňuje Šárka Vávrová.

Český pivní festivalInformace o Českém pivním festivalu ve zkratce:

  • Festival se bude konat na písčité ploše pražské Letenské pláně
  • Vypukne 7. května, trvat bude do 23. května
  • Jednorázové vstupné je 99 Kč na všech 17 dní festivalu, můžete se libovolně vracet a již neplatit
  • Platby výhradně festivalovou kartou (dobíjení je možné jak platebními kartami, tak hotovostí)
  • Ochutnat můžete pestrou škálu rozmanitých kuchyní a na 180 druhů piv
  • Čeká vás bohatý doprovodný program, živá hudba i zajímavé workshopy

Další informace pak najdete na http://www.ceskypivnifestival.cz/