Tea Forte Matcha CollectionLuxusní zážitek Tea Forté spojuje tradiční matchu s naší novou ceremoniální sadou šálků Matcha a čajovými sáčky Matcha Single Steeps®. Náš organický čaj matcha z jarní sklizně, pěstovaný ve stínu na kamenné půdě, se nejlépe podává způsobem japonského čajového obřadu chanoyu, starého celá staletí: technikou přípravy známé pro meditativní vlastnosti.

Tea Forte Matcha Collection“Spuštění kolekce Tea Forte Matcha představuje náš trvalý závazek k wellness a kultivaci všech potenciálních duševních a zdravotních přínosů čaje,” říká generální ředitel společnosti Tea Forté Michael Gebrael. “Kromě naší vysoce kvalitní čisté Matchy jsme také smíchali čtyři odlišné aromatické odrůdy matcha. Naše sáčky Single Steeps Matcha, předbalené pro jednorázové servírování, jsou ideální do kanceláře, pro cestování nebo kdykoliv si budete chtít zlepšit náladu.”

Naše ručně vyrobená ceremoniální čajová mísa, ruční bambusové šlehátko a měřicí lžíce umožňují klidné vychutnání našich směsí matcha, které jsou nabízeny jako prémiové košer, bezlepkové a veganské. Tyto zahrnují:

ČISTÁ MATCHA

Lahodně horká, pařená, ledová nebo míchaná s vámi vybraným mlékem.

ČOKOLÁDOVÁ MATCHA

Chuť kakaa a vanilky vytváří osvěžující zážitek.

KOKOSOVÁ MATCHA

Přídavek bohatého krémového kokosového ořechu dodává klasickému čaji matcha tropickou atmosféru.

ZÁZVOROVÁ MATCHA

Smaragdově zelená matcha využívá zahřívacích vlastností zázvoru.

CHAI MATCHA

Spojení dvou klasických čajových směsí: pikantní chai a čistá matcha.

 

Kromě své vyhledávané a výrazné chuti je matcha ceněna pro své zdravotní přínosy. Namáčený zelený čaj obsahuje pouze antioxidanty, které lze extrahovat ve vodě, zatímco s matchou se celý list spotřebuje. Naše vysoce kvalitní matcha je týdny před sklizní ve stínu, což zvyšuje obsah chlorofylu a podporuje hluboký smaragdový odstín. Společnost Tea Forté je hrdá na to, že přináší tento zdravý nápoj nové generaci konzumentů čaje.

Nyní je k dispozici ve vybraných obchodech a online na webových stránkách teaforte.com, a to již od 35 dolarů.