Nová kuchyně

Váš portál do světa gastronomie

Polední menu online – polednicek.cz

polednicek.czPatříte mezi ty, kteří pracují v centrech velkých měst a chodí na obědy do okolních restaurací? Pak asi využíváte poledních menu. Takových je nás víc, není proč se stydět ;) Ale leckdy je problém si zrovna v té „svojí“ restauraci vybrat z nabídky poledního menu. Třeba by vám také mohla přijít vhod webová stránka polednicek.cz, které uveřejňuje právě nabídky poledních menu!

brand-468x60-1493717091.jpg

Hned na úvod je třeba říct, že nabídka webu polednicek.cz se zatím vztahuje jen na ty, kteří mohou využít služeb restauračních zařízení v Praze, Plzni a Hradci Králové. Na další města jistě ale dojde zanedlouho.

A teď už k samotnému webu. Jeho základem je databáze restaurací, které nabízejí polední menu a toto polední menu zvěřejňují na webu polednicek.cz.

Pokud například pracujete na Praze 3, tak si na titulní stránce vyberete Prahu, pak Prahu 3 a ukáže se vám mapka s nabídkou zaregistrovaných restaurací a jejich poledními menu.

polednicek.cz

Po kliknutí na ikonku se vám ukáže adresa restaurace a její denní nabídka poledního menu.

Užitečná aplikace, což?

Základní registrace je pro restaurace zdarma, takže můžete tuto službu doporučit i zrovna té vaší restauraci, která zde ještě není registrovaná.

Pro uživatele stránek je také připraveno nějaké to lákadlo. A tím je týdenní soutěž o poukaz v hodnotě 150,- Kč na jídlo v restuaraci Pivovarský klub v Praze. Stačí se jen zaregistrovat a odebírat nejméně dvě menu emailem. Když budete mít štěstí, tak se na vás při každotýdenním pátečním losování dostane ;)

Znáte podobnou službu? Takovou, která by byla užitečná i pro jiné lidi než ty z Prahy, Plzně a Hradce Králové? Pokud ano, dejte váš tip do diskuze pod článkem!

Autor: Petr Slavík

Líbí se vám článek? Podělte se o něj s vašimi přáteli!

1 Comment

  1. Poledníček je výborný pomocník při výběru poledního menu. Využívám ho každý den a jsem velmi spokojený s jeho službami. Už jsem dokonce jednou vyhrál poukaz na polední menu v Pivovarském klubu a vše fungovalo bez problémů a hladce. Vřele doporučuji!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2020 Nová kuchyně

Theme by Anders NorenUp ↑